Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

postitused

Loetumad postitused

Parem hea raamat kui halb seks
kirjutab Mees blogis mehelt, laupäev 20 aprill kell 21:22
“Milline on halb seks?” Mõneti ootamatu, kuid igati ära teenitud küsimus, sest olin ju enesega rahulolevalt pealkirjaks oleva väite taas kord õhku visanud. Polnud esimene kord. Varasemale kogemusele tuginedes teadsin, küsimusi sellele tavaliselt ei järgne, kuid never say never. Eneselegi üllatuseks oli mu esimene mõte, et miks ei küsita: milline siis on üks hea raamat, sest halva seksiga on ju igaüks oma elus vähemalt korra kokku puutunud. Kuid võib-olla ma eksin. Oleksin pidanud üle küsima Küsimusi, mis meile esitatakse, valida ei saa, valida saab vastuseid. Loomulikult saab ka mitte vastata, küsimust mitte tähele pannes või sellest üle libisedes, kuid pikemas perspektiivis ammendaks taoline suhtlemine end peagi.

Huvitavad blogilistid

"Piiriseadused" Javier Cercas
kirjutab Mae blogis Istu mu pingile, kiika mu aknasse, laupäev 20 aprill kell 16:35
Enamasti jooksen ma raamatupoest üksi läbi. Lihtsalt nii kuidagi on juhtunud, sest... raamatupood asub alati mul kuskil tee peal ja siis ma lihtsalt lippan läbi, vaatan edetabeliriiulit ja uudiskirjandust, vahel ka soodukaid. Kohvikusse kipun ma ka ikka sinna raamatupoe kõrval asuvasse minema, koguni ilusalong on mul valitud selline, kuhu saab minna läbi raamatupoe ja kus olles saab terve aja raamatupoodi vaadata. Päriselt ka.
Vabadussõja-aegsed soomusrongid Põlvas vol 2
kirjutab Printsess blogis minumoodimaailm, laupäev 20 aprill kell 16:11
Täna käisime siis uuesti soomusronge piilumas, sest eile ju sisse ei saanud. Valvur mäletas meid ja saime tasuta limonaadi, sest tulime teist korda! Ja kuna eile ju soomusrongidesse sisse ei pääsenud nii-öelda tänutäheks, et uuesti tulime. Nüüd oli giid ka olemas, kes rääkis, et vedur oli alati keskmine vagun, sest kui rünnati, siis said esimesed ja tagumised vagunid alati rohkem hoope endale.
tõstku käsi, kes blogiintriigi tahab? *paksuke tõstab vaikselt käe*
kirjutab Mallukas blogis Mallukas, laupäev 20 aprill kell 17:49
Kes vähegi blogimaailma teab, siis teab ka seda, et ühel hetkel imbus sinna tegelane nimega Paksuke. Anonüümne tädi, väitis, et hakkab oma kaalulangetusteekonda kajastama. Kaks posti tegi sellest, siis hakkas niisama suva poste tegema ja kõikidele küsijatele nähvas, et mida tal sellest kaalulangusest kirjutada on, ta AMMU alla võtnud, eksole. Okei, see selleks, vaba maa, kirjutada võib millest iganes.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Kuidas šimpansikarja jälgimine tappis noore hipi
kirjutab Mihkel Kunnus blogis Kultuurieugeenika, laupäev 20 aprill kell 11:07
Ilmus ERRis 19.04.2019 Kuidas šimpansikarja jälgimine tappis noore hipi Frans de Waali populaarteadusliku teose tõlge on üks parimaid inimolemust puudutavaid raamatuid, mis viimasel ajal eesti keeles on ilmunud Frans de Waal Kas oleme küllalt nutikad mõistmaks, kui nutikad on loomad? Tõlkinud Olav Renno ja Tiina Randus. Tänapäev, 2018. 382 lk Mihkel Kunnus Kirjastus Tänapäev“ alustas 2016.
Kassidest ja inimestest kevadel
kirjutab iibis blogis Iibisepesast, reede 19 aprill kell 21:57
Mõned nädalad tagasi ilmus meie aeda tõeliselt eksootiline kaunitar. Pika heleda karvaga, kahe eri värvi silmaga. Kuna proua ei olnud ilmselgelt teadlik kaitsevahenditest, ilmusid sinna kohe ka mõningad härrad, kes samuti teatud küsimustes, võiks öelda, õndsas teadmatuses elasid.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 1) Näita
Arvustav
kirjutab Kaamos blogis halleluuja, kevad tuleb ikkagi., laupäev 20 aprill kell 01:54
Hommikuti tõusen ma üles. Joon oma kohvi. Sagedamini on mu kohv hoopis tee. Olla midagi muud, kasvõi tee kohvi asemel on oluline. Lähen tööle. Mitte, et ma väga tahaks, aga siiani on see üks põhilisi asju, mille eest raha antakse. Heakskiit ja raha, need on olulised. Tulen koju ja Teen Midagi Vajalikku. Oh, kaugeltki mitte alati, alati lihtsalt ei jaksa.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 3) Näita
Vabadussõja-aegsed soomusrongid Põlvas
kirjutab Printsess blogis minumoodimaailm, reede 19 aprill kell 18:34
Täna on üks vaba päev lisaks ja käisime Hendrikuga niisama Põlvas jalutamas. Sel aastal on igas rongijaamas Vabadussõja-aegsete rongide näitus. Juba nädalake on see Põlvas olnud ja mais kolib Tartusse. Kuigi ma igapäevaselt sõidan rongiga, siis ma polnud niimoodi süvenenud ega neid jälginud.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
Hinge pealt ära
kirjutab Kai blogis Kai pimeduses kobamas, laupäev 20 aprill kell 11:52
Istusin hommikul köögilaua taga ja nosisin enda tehtud vahukoorega pannkooke ning kuigi põsed olid magusast punnis, siis meel oli ikkagist pisuke nukker ja mõru. Kui Joosep seda mingi hetk märkas, siis päris, et mis mind vaevab. Esiti ei osanud ma sellele küsimusele isegi päris selget vastust anda, teadsin vaid seda, et olen kuidagi rahulolematu.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 4) Näita
5 PÕHJUST, miks avokaadot armastada
kirjutab Marju Rõmmel blogis , laupäev 20 aprill kell 01:27
OHMYGOSSIP Avokaado on kahtlemata üks kõige luksuslikemaid toite ta on toitainerikas, kreemine ja mõnusa maitsega, kirjutab Health24. Avokaadot saab määrida röstsaia peale, serveerida tervisliku dipina, tükeldada värvilisse salatisse
Võilille õli
kirjutab Kakashisith blogis "Iceheart`s" diary, reede 19 aprill kell 14:17
Teeme siis võilille õli. Puhastab maksa, põletikud kaotab, kõikidele liigesehaigustele, podagra, peavalud. Kui on välispidine mure, määri ja võid ka kompressi teha. Kui, aga seesmiselt kasutad, siis hommikuti ja õhtuti 1 sl. võta sisse. Ravi kestab 2 nädalat, siis nädal tee vahe sisse. Korja 500 g võilille õisi, pese ja kuivata. Pane purki ja vala 1 l head õli peale. Lase laagerdub pimedas 3 nädalat. Õied lähevad pruuniks.
Jonas Jonasson „Saja ühe aastane, kes mõtles, et ta mõtleb liiga palju“
kirjutab Linda Järve blogis Kruusatee, reede 19 aprill kell 18:45
Jonas Jonasson Saja ühe aastane, kes mõtles, et ta mõtleb liiga palju“ Rootsi keelest tõlkinud Kadri Papp. Kujundanud Anne Pikkov. Kirjastus Varrak, 2019.
Läätsemajandus
kirjutab Ene blogis Tudengiraport – kirjanik, kirjutaja, talvefänn, reede 19 aprill kell 17:38
Lõpuks jõudis aeg sinnamaale, et muretsesin endale läätsed. Proovisin seda juba sügisel Eestis teha aga mu silmad olid toona nii kuivad, et poes ei hakatud isegi proovima. Loeti hoopis sõnad peale, et peaksin silmatilku kasutama ja siis mõnda aega hiljem uuesti katsetama.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 5) Näita
"Saade" / Draamateater (17.04.19)
kirjutab Mae blogis Istu mu pingile, kiika mu aknasse, reede 19 aprill kell 14:00
Jälle üks äkkotsus. Kaks tundi traditsioonilise etenduste algamise kellaajani. Kuskil peab ju olema teater, kus saal pole välja müüdud. Enamasti on Draamateater selline. Saade, etendus, millest ma kuulnudki pole ja keegi pole rääkinud ka. Panin end valmis kõige hullemaks ja peamiselt lasin end mõjutada headest näitlejatest.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
Inimestest ja koertest
kirjutab helle blogis Minu elu pisiasjad, reede 19 aprill kell 11:34
Kui lugesin, et Epp võttis Mariale seltsiks koerakutsika Venemaalt, siis lausa ehmatasin ära. Kes teab, see teab. Koera ei võeta lapsele mänguasjaks. On ju teada, et laps tüdineb varsti ja ei ole võimeline mingit vastutust loomakese eest võtma.
comments Viimased kommentaarid (kokku: 10) Näita
Pühadejänesed
kirjutab Aki blogis Jalutuskäik ajas, reede 19 aprill kell 13:42
Enamasti on jänesed kurja ja pahaendelise näoga. Ülbete jäneste ees peavad kõik maani kummardama, eriti tibud.   Jänes suhtleb väikse tibuga ülevalt alla, ise samal ajal suitsetades. Tibu on kohe vette kukkumas, aga jänest se
“Ma ei tee seda tavaliselt, aga…” – ja teised klassikalised VALED, mida mehed kasutavad
kirjutab Marju Rõmmel blogis , reede 19 aprill kell 13:33
OHMYGOSSIP On olemas erinevaid valesid. Osade taustal peitub hea kavatsus ja teiste taha püütakse peita enda halbu harjumusi, vahendab Glamour. Siin on kõige klassikalisemad valed, mida mehed ütlevad: “Loomulikult