Uued postitused

Värskenda nimekirja Järgmised postitused

postitused

  Loetumad postitused

  Loobuda kõigest ja elada kellegi teise elu
  kirjutab Mees blogis mehelt, kolmapäev 21 august kell 19:09
  / “ja su tutvusringkonnas on keegi, kellega oleksid oma elu valmis ära vahetama?” jätkan oma tavapärase küsimusega “Muidugi, lausa mitu,” järgneb ülikiire vastus. “Kui hästi sa neid tunned?” olen jätkuvalt uudishimulik. / Harva kohtan kedagi, kes oleks nõus oma elust loobuma ja kellegi teisena elama. Veelgi harvem kohtan neid, kel see inimene tutvusringkonnas olemas. Uitmõttena huvitav teema. Võtan selle teinekord üles kui vestluskaaslasel raskusi positiivse märkamisega oma elus.

  Huvitavad blogilistid

  Pellava-pellava kellavad pulmakellad!
  kirjutab maailmaparandaja blogis Maailma parim koht, kolmapäev 21 august kell 15:21
  Jah, kujutage ette, juba 9 aastat on möödas sellest päevast, mil Mpsile perekonnaseisuametniku ja veel ca 60 tunnistaja juuresolekult ütlesin, et olen lahkesti nõus olema kapten meie ühises abielulaevukeses nii tormistel meredel kui täielikus tuulevaikuses.
  Tuleõnnetuses kannatanud naine: iseendaga rahu saamiseks tuli Eestist lahkuda
  kirjutab Eesti Ekspress blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 15:27
  Maare Uus (30), kellele on tuleõnnetuse tõttu tehtud viis naha siirdamise operatsiooni, sai alles Austraalias aru, miks oli vaja jätta maha hea töökoht Eestis ja lahkuda kodumaalt, kirjutab Eesti Ekspress.
  See ei ole reklaampostitus
  kirjutab Rents blogis Pärdikute päevaraamat, kolmapäev 21 august kell 15:11
  View this post on Instagram Rullmassaaž aitab trimmida nahka, muudab iga Sinu kehapinna siledaks ning rullib lihased pingevabaks Rohkem infot: https://www.vikyworld.com/do-you-know-what-is-roller-massage/ ja http://katrinvali.ee Tule ja valmistume koos rannahooajaks ..
  comments Viimased kommentaarid (kokku: 2) Näita
  Elu suurimad saladused
  kirjutab Indigoaalane blogis Indigoaalane, kolmapäev 21 august kell 14:15
  Ma ei saa kanda tossudega sukki (või siis sukkadega  tosse). Kuidas on võimalik, et kõndides täiesti siledal asfaldil tuleb ALATI tossu sisse kivike, mis sukad lõhub. (ja kuidas on võimalik, et inimene ei võta õppust) Vanasti sai spetsiaalselt kogutud vihmavett, kuna see tegi juuksed siidpehmeks.
  comments Viimased kommentaarid (kokku: 7) Näita
  Ene Pajula | Jätke jama, arvab mammi
  kirjutab Ene Pajula, ajakirjanik blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 13:45
  Ausalt öeldes on mammil sellest jaburast poliitteatrist, mis meid päevast päeva ümbritseb, kurguauguni. No kas sellest jamast juba ükskord küll ei saa! Eriti see viimane nädal. Nagu lavastaksid amatöörid oma versiooni Ristiisast“.
  Vahepala: raamatusari „Muinaslugusid kogu maailmast“ 1975-1993
  kirjutab Linda Järve blogis Tütarlaps linnast, kolmapäev 21 august kell 10:19
  Kirjastus Kunst on tegevust lõpetamas. Olen tähele pannud, et selle 1957. a loodud teeneka kirjastuse välja antud raamatutest ja panusest meie kultuuriellu kirjutatakse selle kurva lõpuga seoses vähe, sest põhitähelepanu ja kirjutajate n-ö kogu aur läheb kõmulisele poliitperekonnale, kellega on seotud olnud kirjastuse viimased aastad.
  Argipäev beebiga
  kirjutab Printsess blogis minumoodimaailm, kolmapäev 21 august kell 08:48
  Hetkel E magab ja saan paar rida kirja panna (kes ei saa aru, miks E, siis lugege mu eelmist postitust, kus ma tema nime pildil näitan ja mainin, et blogis kutsun ma beebit tema nime esitähega ega kirjuta seda kunagi avalikult välja). Hendrik on juba tööl tagasi ja sel nädalal olen päeval E-ga üksinda (kuna Hendrikul on hommikune vahetus).
  comments Viimased kommentaarid (kokku: 42) Näita
  Mart Normet: kõige hullem reostus on väikeprügi, igal aastal visatakse loodusesse neli ja pool triljonit suitsukoni!
  kirjutab Toimetas Keit Paju blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 18:18
  Septembris toimub teist korda maailmakoristuspäev. Kohaliku koristuspäeva eestvedaja Mart Normet rääkis Raadio 2 hommikuprogrammis, et sel aastal keskendutakse koristuspäeval väikeprügile nagu näiteks suitsukonid, mida jõuab loodusesse igal aastal ulmelistes kogustes.
  ÜLLATUS? Venemaa kutsub vihavaenlase suurele peole
  kirjutab Toimetas Mihkel Talivee blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 17:15
  Venemaa Olümpiakomitee andis teada, et ootab oma järgmise aasta Moskva olümpiamängude 40. aastapäeva pidustustele Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu (IAAF) presidendi Sebastian Coe. See võib tunduda mõnevõrra üllatuslikuna, kuna teatavasti pole IAAF dopinguskandaalide tõttu lubanud Venemaa kergejõustiklastel oma riigi lipu all võistelda alates 2015.
  Seisukoht | Ratas on ekrestunud
  kirjutab Laur Uudam, arvamustoimet blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 16:45
  Kui 20. augusti puhul Stenbocki majas korraldatud endiste peaministrite kokkusaamisele ei tulnud Andrus Ansip, Siim Kallas, Taavi Rõivas ega Mart Laargi, siis tähendab see ju Ratase jaoks üsnagi avalikku ja häbistavat isolatsiooni jäämist.
  Kampsunid ja sviitrid taas ilusaks! Eemalda kudumitelt topid pusakiviga!
  kirjutab Laura Liinat blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 16:10
  Kargemad hommikud ja õhtud annavad märku, et on aeg otsida taas välja villased kampsunid. Kui tegu on lemmikasjadega, võivad need mõistagi olla tihedast kasutamisest veidi topilised. Elektrilise topieemaldi ja žileti kõrval aitab ka pusakivi!
  SOOMLASED ELEVIL: Venemaa president jääb kohtumisele Sauli Niinistö juurde tund aega hiljaks
  kirjutab Toimetas Aadu Hiietamm blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 14:50
  Helsingis presidendilossi lähistel asuv turuväljak on täna rahvale suletud ning seal valvavad politseinikud. Algse plaani järgi pidi Venemaa president Vladimir Putin saabuma kella 15 paiku Helsingisse töövisiidile.
  Eestist lähevad Oscarit nõutama suurfilm „Tõde ja õigus“ ja dokfilm „Surematu“
  kirjutab Toimetas Katharina Toomem blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 13:41
  Eesti Filmi Instituudi (EFI) kokku kutsutud komisjon otsustas napi häälteenamusega saata Ameerika Filmiakadeemia parima võõrkeelse filmi kategoorias kandideerima Tanel Toomi lavastatud ja kirjutatud draama Tõde ja õigus“, lis
  TEE KETŠUP ISE! 7 retsepti, kuidas tomatitest maitsev, tervislik ja soodne kaste valmistada
  kirjutab Toidutare blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 12:10
  Poes müüdavad ketšupid on Õhtulehe toidutesti andmetel endiselt huvitav segu ohtrast suhkrust ja vähesest tomatist. Kellele punane kahtlane kastmeke väheseks jääb, võiks kodumaiste tomatite küpsemise ajal ise sobiva toote pudelisse või purki meelitada. 
  Monika Helme: Reformierakond on end lõplikult nurka värvinud?
  kirjutab Matti Ilves blogis Rahvuslane, kolmapäev 21 august kell 09:49
  Reformierakond on end lõplikult nurka värvinud. Oma sõgeduses on nad tekitanud poliitilisel maastikul tupikseisu, kus jõuetus vihas suudetakse vaid meedia kaudu üha uusi ja uusi astutagasi üleskutseid teha, produtseerida aina labasemaks ja hüsteerilisemaks muutuvaid kirjatükke ning mis kõige kurvem, selles sõgeduses on nad viinud terve Eesti olukorda, kus üsna suur osa ühiskonnast on sisuliselt esindamata.
  TAANI EI MÜÜ GRÖÖNIMAAD: solvunud Donald Trump lükkas visiidi Kopenhaagenisse edasi
  kirjutab Toimetas Aadu Hiietamm blogis Tipi ja Täpi seiklused Tais, kolmapäev 21 august kell 08:10
  USA president Donald Trump peab juba pikemat aega plaani osta Taanilt maailma suurim saar Gröönimaa, vahendas läinud nädalal ärileht Wall Street Journal. Hiljem kinnitasid esmalt presidendi nõunikud ja seejärel ka Trump ise niisuguse plaani olemasolu.